TÜSİAD 5. Çin'i Anlamak & Çin ile İş Yapmak Konferansı / 10 Aralık, İstanbul

2012 yılından bu yana düzenlediğimiz “Çin’i Anlamak & Çin ile İş Yapmak” başlıklı konferans serimizin beşincisini İstanbul Okan Üniversitesi Konfüçyüs Enstitüsü işbirliğinde 10 Aralık 2019 Salı günü İstanbul’da InterContinental Hotel’de düzenliyoruz.
 
T.C. Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan, Ç.H.C. Ankara Büyükelçisi Sayın Deng Li ve T.C. Pekin Büyükelçisi A. Emin Önen’in açılış konuşması yapmak üzere davet edildiği konferansın taslak programını ekte paylaşıyoruz.
 
Konferansın hedefi Türk iş dünyası ve karar alıcıları açısından Çin’deki ekonomik, sosyal ve teknolojik alandaki hızlı dönüşümü incelemek, Çin’in uygulamakta olduğu strateji ve politikaların küresel ekonomideki yansımalarını değerlendirmek, Çin’deki yatırım ve iş ortamı hakkında tartışma imkânı sunmak, Türkiye ve Çin ikili ekonomik ilişkilerine ışık tutmak ve iş dünyasının mesajlarını her iki ülkenin kamu yetkilileri ile paylaşmaktır.
 
Bu çerçevede, 10 Aralık 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan konferansımıza sizin ve kurumunuzun yönetici ve uzmanlarının katılımından büyük memnuniyet duyarız.

Önceki Konferans Linkleri:

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 10-12-2019, Salı, 08:30
Etkinlik Bitiş / Event end Date 10-12-2019, Salı, 17:15
Yer / Location InterContinental Istanbul
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlik Yok

Etkinlik Arama