TÜSİAD SD2 Dijital Çözümler Webinar Dizisi - 1 Nisan

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı – TÜSİAD SD2 kapsamında eşleşen Teknoloji Kullanıcıları ile Teknoloji Tedarikçileri 2019 döneminde kıymetli dijital çözümler üretti ve birlikte çalışmaya devam ediyor.

2019 dönemi Başarı Hikayeleri Töreni’nde sunulan dijital çözümleri bu kez önerilen teknoloji ve yaratılan değer odağında ilgili diğer paydaşlarımızla paylaşmak için webinar dizisine devam ediyoruz.

TÜSİAD SD2 Dijital Çözümler Webinar Dizisinin dördüncüsünde, Teknoloji Kullanıcısı Organik Kimya ve Teknoloji Tedarikçisi HKSM temsilcileri, TÜSİAD SD2 Programında projelendirdikleri dijital çözümü sizlerle paylaşacak ve sorularınızı cevaplayacak.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek webinara mobil veya masaüstü cihazlarınızdan bağlanabilirsiniz. Webinara katılabilmek için cihazınıza Zoom uygulamasını kurmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı indirebileceğiniz erişim adresini aşağıda bulabilirsiniz.
 
Etkinliğe erişim linki, katılım bildiren TÜSİAD üyeleri ve şirket temsilcileri ile etkinlik günü (Çarşamba) paylaşılacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 01-04-2020, Çarşamba, 16:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 01-04-2020, Çarşamba, 16:45
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlik Yok

Etkinlik Arama