TÜSİAD Avrupa Yeşil Mutabakatı Söyleşileri

Avrupa’nın Yeşil Mutabakat ile ortaya koyduğu yeni büyüme stratejisinin ülkemizin ekonomi ve sanayi politikaları üzerinde de dönüştürücü bir etkisi olması bekleniyor.  Bu yeni düzende Türkiye küresel rekabette oyunun sürdürülebilirlik üzerine yeniden kurulduğu bir mücadele alanı içine giriyor. TÜSİAD Yeşil Mutabakat’ın yaratacağı riskler ve fırsatlara dikkat çekmek, bu alanda özel sektör ve kamuoyunda farkındalık yaratmak amacıyla, döngüsel ekonomi, enerji, dış ticaret, dijitalleşme, finans gibi Yeşil Mutabakat’ın birçok farklı boyutunu özel sektörün tepe yöneticileri ile ele alacağı, “Yeşil Mutabakat Söyleşileri”ni başlatıyor.

Söyleşilerin ilki “Yeşil Finansman Araçları” temasıyla 7 Aralık tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek. TÜSİAD Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Lideri Fatih Kemal Ebiçlioğlu’nun moderasyonunu yürüteceği söyleşide FİBA Grup Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Murat Özyeğin konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinliğe erişim linki, katılım bildiren şirket temsilcileri ile etkinlik günü (Pazartesi) yayından hemen önce paylaşılacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 07-12-2020, Pazartesi, 14:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 07-12-2020, Pazartesi, 15:00
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Etkinlik Arama