TÜSİAD Teknoloji Standartları ve Standarda Esas Patentler Webinar Serisi I : Teknoloji Standartlarının Önemi ve Uluslararası İyi Uygulamalar

TÜSİAD, teknoloji standartları ve standarda esas patentler (SEP) konusunda farkındalığın artırılması, TÜSİAD Teknoloji Standartları ve SEP Görev Gücü* bünyesinde devam eden çalışmaların ve iyi uygulamaların kamuoyuyla paylaşılması amacıyla “Teknoloji Standartları ve Standarda Esas Patentler Webinar Serisi”ni başlatıyor.

Webinar serisinin ilki Teknoloji Standartlarının Önemi ve Uluslararası İyi Uygulamalar temasıyla 22 Ocak tarihinde 16:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek. TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu’nun açılış konuşmasını gerçekleştireceği webinara TÜSİAD Teknoloji Standartları ve SEP Görev Gücü Başkanı Samir Deliormanlı ve 5G/6G teknolojilerine ilişkin standardizasyon konularında uzman InterDigital Üst Düzey Yöneticisi Onur Şahin konuşmacı olarak katılacak.

Etkinliğin ayrıntılı programı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Etkinliğe erişim linki, katılım bildiren davetliler ile etkinlik günü yayından hemen önce paylaşılacaktır.

Program

Açılış Konuşması

Fatih Kemal Ebiçlioğlu
 TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Başkanı

Panel : Teknoloji standartlarının önemi ve uluslararası şirketlerin bu alandaki faaliyetleri
  • Samir Deliormanlı – TÜSİAD Teknoloji Standartları ve SEP Görev Gücü Başkanı
  • Onur Şahin - InterDigital US, UK Beyond 5G/6G Research Program Senior Manager

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 22-01-2021, Cuma, 16:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 22-01-2021, Cuma, 17:00
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlik Arama