TÜSİAD SD2 Programı 2020 Dijital Çözümleri – Dalgakıran & Armolis

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı – TÜSİAD SD2 2020 döneminde eşleşen Teknoloji Kullanıcıları ile Teknoloji Tedarikçileri dijital çözüm üretmeye devam ediyor.

2020 dönemi Başarı Hikayeleri Töreni’nde kısaca tanıtılan dijital çözümleri, çalışılan teknoloji ve yaratması hedeflenen değer odağında sizlerle paylaşmak için bu sene de webinar dizisi düzenliyoruz.

TÜSİAD SD2 Dijital Çözümler Webinar Dizisi’nin ikincisinde Teknoloji Kullanıcısı Dalgakıran ve Teknoloji Tedarikçisi Armolis temsilcileri, TÜSİAD SD2 Programı’nda projelendirdikleri “Fabrikada ve Üretimde Dijitalleşme, MES” başlıklı dijital çözümü sizlerle paylaşacak ve sorularınızı cevaplayacak.

25 Mayıs Salı günü 16.00-16.45 arasında TÜSİAD Youtube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek webinarı mobil veya masaüstü cihazlarınızdan izleyebilir; sohbet kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Not: Kayıt sekmesi aracılığıyla kayıt olarak etkinliği takviminize alabilirsiniz; etkinlik TÜSİAD Youtube kanalından yayınlanacağından etkinlik günü bağlantı linki ayrıca paylaşılmayacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 27-05-2021, Perşembe, 16:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 27-05-2021, Perşembe, 16:45
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Etkinlik Arama