Digitalks: 5G Teknolojisi: Hayatımıza ve İş Yapış Biçimlerimize Etkisi

COVID-19 pandemisinin etkisiyle birlikte dijitalleşme olgusu hız kesmeden devam ediyor. İş yapış biçimleri ve müşteri beklentilerinde köklü dönüşümler yaşanıyor. Sağlıktan tarıma, otonom araçlardan enerjiye kadar pek çok sektörün bel kemiğinde ise uçtan uca kesintisiz bir dijital altyapı yer alıyor.  Bu kapsamda, 5G teknolojisinin hayatımıza ve iş yapış biçimlerimize etkisini alanında uzman isimlerin katılımıyla çevrimiçi ortamda düzenlenecek webinarda ele alacağız. Webinarda;

  • İnternetin beşinci nesli 5G teknolojisi nedir? Neden 5G’ye ihtiyacımız var?
  • 5G hayatımızda neleri değiştirecek?
  • 5G, yapay zeka, nesnelerin interneti, otonom araçlar gibi geleceğin teknolojilerini nasıl etkileyecek?
  • 5G’nin uçtan uca bağlantıda sunacağı fırsatlar nelerdir?

sorularına yanıt arayacağız.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Başkanı Serkan Sevim’in açış konuşması ile gerçekleşecek webinar kapsamında düzenlenecek “5G Teknolojisi: Hayatımıza ve İş Yapış Biçimlerimize Etkisi” başlıklı panelin moderasyonu TÜSİAD Yazılım Çalışma Grubu Başkanı Utku Barış Pazar tarafından yürütülecek. Panelde, Nokia Bell Labs Üyesi Harri Holma ve Nokia Bell Labs Kıdemli Ortağı ve Başkan Yardımcısı Fuad Siddiqui konuşmacı olarak yer alacak ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.
 
Programı aşağıda bilgilerinize sunulan etkinliğe sizin ve/veya kuruluşunuzdaki yöneticilerin katılımından memnuniyet duyarız. Etkinliğe erişim linki, katılım bildiren davetliler ile etkinlik günü yayından hemen önce paylaşılacaktır.

Etkinlikte Türkçe-İngilizce simultane çeviri sağlanacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 21-06-2021, Pazartesi, 16:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 21-06-2021, Pazartesi, 18:00
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlik Arama