TÜSİAD SD2 Programı 2020 Dijital Çözümleri – DHL & Arute Solutions

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı – TÜSİAD SD2 2020 döneminde eşleşen Teknoloji Kullanıcıları ile Teknoloji Tedarikçileri dijital çözüm üretmeye devam ediyor.

2020 dönemi Başarı Hikayeleri Töreni’nde kısaca tanıtılan dijital çözümleri, çalışılan teknoloji ve yaratması hedeflenen değer odağında sizlerle paylaşmak için bu sene de webinar dizisi düzenliyoruz.

TÜSİAD SD2 Dijital Çözümler Webinar Dizisi’nin altıncısında, Teknoloji Kullanıcısı DHL ve Teknoloji Tedarikçisi Arute Solutions temsilcileri, TÜSİAD SD2 Programı’nda projelendirdikleri “Nakliye Departmanı Operasyonel ve Finansal Yönetimi” başlıklı dijital çözümü sizlerle paylaşacak ve sorularınızı cevaplayacak.

30 Haziran Çarşamba günü 16.00-16.45 arasında TÜSİAD Youtube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek webinarı mobil veya masaüstü cihazlarınızdan izleyebilir; sohbet kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

Not: Kayıt sekmesi aracılığıyla kayıt olarak etkinliği takviminize alabilirsiniz; etkinlik TÜSİAD Youtube kanalından yayınlanacağından etkinlik günü bağlantı linki ayrıca paylaşılmayacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 30-06-2021, Çarşamba, 16:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 30-06-2021, Çarşamba, 16:45
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlik Arama