Türkiye & Avrupa: Şehirlerin Geleceği | Veri Yönetimi, Finansmana Erişim ve Afet Yönetimi

TÜSİAD, proje ortakları TÜRKONFED, Institut du BosphoreBerlin Bosphorus Initiative, Özyeğin Üniversitesi (ÖzÜ) ve ÖzÜ - TÜSİAD Sürdürülebilir Kalkınma Forumu ile “Türkiye ve Avrupa : Akıllı ve Yeşil Şehirler için Entegre Hizmet-Araç-Teknoloji Yol Haritası Projesi” adlı etkileşimli bir diyalog platformu hayata geçirecektir.

Proje, belirlenen 9 pilot şehirden (İstanbul, İzmir, Gaziantep, Konya, Ankara, Londra, Paris, Berlin, Utrecht) belediye temsilcilerinin ve ilgili paydaşların katkılarıyla “Entegre Hizmet- Araç- Teknoloji” ekseninde akıllı şehirlerin gelişimi için yeni fikirler üretilmesini destekleyecektir. Proje çerçevesinde oluşturulacak yol haritası ile akıllı şehir paydaşlarının kentler arası ortaklıklar kurması, finansmana erişim fırsatlarının teşvik edilmesi ve seçilen şehirler için kullanıcı memnuniyeti ve zorluklarına yönelik çözüm önerilerinin sunulması hedeflenmektedir.

Bu çerçevede, 03 Aralık Cuma günü saat 11.00 (TSI)’de yukarıda belirtilen üç ana eksende şehirlerin geleceğinin tartışılacağı “Türkiye & Avrupa: Şehirlerin Geleceği | Veri Yönetimi, Finansmana Erişim ve Afet Yönetimi” webinarı düzenlenecektir.

TÜSİAD Almanya Network Başkanı ve Siemens Türkiye CEO’su Dr. Hüseyin Gelis’in açış konuşmasını gerçekleştireceği ve Allianz Türkiye CEO’su Tolga Gürkan’ın moderatörlüğünü üstleneceği sanal oturuma Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ebru Tekin Bilbil, OECD Sürdürülebilir Kalkınma ve Kentsel Politikalar Bölümü Ekonomisti Camille Viros, AXA Group Kurumsal Sorumluluk Direktörü Celine Soubranne ve EY Şirket Ortağı ve İş Geliştirme ve İnovasyon Lideri Mehmet Gülez katılarak konuya ilişkin değerlendirmelerini aktaracaktır. Ekte oturum programı dikkatinize sunulmuştur.

“Türkiye & Avrupa: Şehirlerin Geleceği | Veri Yönetimi, Finansmana Erişim ve Afet Yönetimi” webinarına sizin ve kuruluşunuzdaki yönetici ve uzmanların katılımından büyük memnuniyet duyarız.

Toplantıda İngilizce – Türkçe simültane tercüme olacaktır.

Etkinliğe erişim linki, katılım bildirenler ile etkinlik günü yayından önce paylaşılacaktır.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 03-12-2021, Cuma, 11:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 03-12-2021, Cuma, 12:00
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Etkinlik Arama