TÜSİAD SD2 2022 Dönemi Başarı Hikayeleri Töreni

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı (TÜSİAD SD²), 2021 yılı 1. Çağrı Döneminde de teknoloji kullanıcıları, çözüm arayışlarına en uygun teknoloji tedarikçileri ile eşleşerek “bire bir çalışma dönemi” nde çözüm dosyalarını oluşturmuştur. Çözüm dosyaları, TÜSİAD’ın değerli iş insanları ve akademisyenlerden oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilerek projelerin başarı sağladığı alanlar belirlenmiştir. Bu sürecin sonunda birlikte çalışarak dijital çözümlerini hazırlayan Teknoloji Kullanıcıları ve Tedarikçileri, projelerini Başarı Hikayeleri Töreni’nde kamuoyu ile paylaşacaktır. TÜSİAD SD² Başarı Hikayeleri Töreni 27 Ocak 2022 tarihinde 09.30-12.30 saatleri arasında düzenlenecek ve TÜSİAD Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

 

TÜSİAD SD2 Hakkında Bilgi

TÜSİAD’ın Türkiye sanayisinin gelişimine katkı sağlayabilmek amacıyla 2018 yılında hayata geçirdiği TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı (TÜSİAD SD²), dördüncü yılında da dijital dönüşüm sürecinin güçlendirilmesi, teknoloji tedarikçisi ekosisteminin desteklenmesi ve teknolojik dönüşüm planlamalarına ilham verecek iyi uygulama örneklerinin ortaya konması amaçlarıyla devam etmektedir. TÜSİAD SD² programında yılda ikiye çıkan çağrı dönemleriyle çok daha fazla Teknoloji Kullanıcısı ve Teknoloji Tedarikçisini buluşturmak ve yenilenen Dijital Platform altyapısıyla dijital dönüşümün tüm paydaşlarının dahil olabileceği bir ekosistem oluşturulmak amaçlanmaktadır.
 
TÜSİAD SD² Başarı Hikayeleri Töreni’nde teknoloji kullanıcısı ve tedarikçisi şirketler birlikte hazırladıkları dijital çözümlerini anlatacak, jüri tarafından projelerin başarı sağladığı alanlar törende ilan edilecektir. Törende ayrıca 2021 yılı 1. çağrı döneminin Platin Sponsoru EY Türkiye, Altın Sponsoru Vodafone Business ve Altın Sponsoru HPE seçtikleri projeler için özel kategorilerinde başarı plaketlerini takdim edecektir.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 27-01-2022, Perşembe, 09:30
Etkinlik Bitiş / Event end Date 27-01-2022, Perşembe, 12:30
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Etkinlik Arama