TÜSİAD Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi- II

Sağlık sektöründe sistematik bir değişime yol açacak olan inovatif eğilimleri tüm dinamikleri ile tartışmak hedefiyle düzenlenen “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi” devam ediyor. TÜSİAD Sağlıkta İnovasyon Alt Çalışma Grubu Başkanı Ufuk Eren moderasyonunda gerçekleşen etkinliklerde sağlık alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarında değerli çalışmalar yürüten araştırmacılar ve girişimciler ile sağlık sisteminin yeni eğilimleri ve gelecek vizyonları ele alınıyor.

“Bugünden Yarına Sağlıkta Küresel İnovasyon” başlığı ile Stanford Üniversitesi, Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve Canary Kanser Erken Teşhis Merkezi Direktörü Prof. Dr. Utkan Demirci’nin katılımıyla gerçekleşen ilk etkinliğin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

“Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği” başlığıyla 30 Haziran 2022, 18.00-19.00 saatlerinde çevrimiçi düzenlenecek olan dizinin ikinci etkinliğinde, biyoteknoloji alanında dünyanın önde gelen mucitleri arasında gösterilen Stanford Üniversitesi, Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gözde Durmuş kendi alanındaki gelişmeleri ve çalışmalarını sağlığın geleceği perspektifiyle aktaracak.

Etkinliğe erişim linki, katılım bildirenler ile etkinlik günü yayından hemen önce paylaşılacaktır. Etkinliğe katılımınızdan ve davetimizi ilgili çalışanlarınızla da paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 30-06-2022, Perşembe, 18:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 30-06-2022, Perşembe, 19:00
Yer / Location Çevirimiçi
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Etkinlik Arama