360° Yeşil Mutabakat Eğitim Seminer Dizisi II - Taksonomi

İş dünyasının Yeşil Mutabakatın farklı bileşenlerine yönelik bilgiye erişim kanallarının artırılması ve fikir alışverişine imkan sağlayan platformların yaygınlaştırılması TÜSİAD’ın öncelikleri arasındadır.
 
Bu çerçevede hayata geçirilen 360° Yeşil Mutabakat eğitim semineri dizisinin ikinci etkinliği 19 Temmuz tarihinde 13.00-14.00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Etkinlikte yatırımların daha sürdürülebilir projelere aktarılması için ekonomik aktiviteleri objektif kriterler çerçevesinde değerlendiren bir sınıflandırma sistemi sağlayacak AB Taksonomisi ele alınacaktır.
 
TÜSİAD’ın da üyesi olduğu Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu BusinessEurope’ta sürdürülebilir finansman ve çevre konularından sorumlu danışman Carolina Vigo’nun konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimize sizin, kuruluşunuzdaki yöneticilerin ve karar alma süreçlerinde rol alan yetkililerinizin katılımından büyük memnuniyet duyarız.
 
Etkinliğe erişim linki, katılım bildirenler ile etkinlik günü yayından önce paylaşılacaktır. Etkinliğin detaylı programı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

 

Program

13.00   :   Açılış Konuşması

  • Fatih Özkadı, TÜSİAD Yeşil Mutabakat Görev Gücü Başkanı
                                              
13.05   :   AB Taksonomisi
  • Carolina Vigo, BusinessEurope Danışmanı

 
 13.35   :   Soru-Cevap

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 19-07-2022, Salı, 13:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 19-07-2022, Salı, 14:00
Yer / Location ONLINE
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.

Yaklaşan Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlik Yok

Etkinlik Arama