TÜSİAD Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi - III “İlaçta İnovasyonun Geleceği”

Sağlık sektöründe sistematik bir değişime yol açacak olan inovatif eğilimleri tüm dinamikleri ile tartışmak hedefiyle düzenlenen “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi” devam ediyor. TÜSİAD Sağlıkta İnovasyon Alt Çalışma Grubu Başkanı Ufuk Eren moderasyonunda gerçekleşen etkinliklerde sağlık alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarında değerli çalışmalar yürüten araştırmacılar ve girişimciler ile sağlık sisteminin yeni eğilimleri ve gelecek vizyonları ele alınıyor.

Bugünden Yarına Sağlıkta Küresel İnovasyon” başlığı ile Stanford Üniversitesi, Tıp Fakültesi öğretim üyesi ve Canary Kanser Erken Teşhis Merkezi Direktörü Prof. Dr. Utkan Demirci’nin katılımıyla gerçekleşen ilk etkinliğin  ayrıntılarına buradan, “Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği” başlığı ile Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gözde Durmuş'un katılımıyla gerçekleşen ikinci etkinliğin ayrıntılarına ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

“İlaçta İnovasyonun Geleceği” başlığıyla 8 Şubat 2023, 17.00-18.00 saatlerinde çevrim içi düzenlenecek olan dizinin üçüncü etkinliğinde, Cartier Women’s Initiative programı tarafından dünya çapında Bilim & Teknoloji Öncüsü kategorisinde ödül kazanan 3 kadın girişimciden biri olan RS Research Kurucu Ortağı Prof. Dr. Rana Sanyal, akademisyen ve girişimci olarak çalışma alanlarını ve bu alandaki gelişmeleri sağlığın geleceği perspektifiyle aktaracak.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 08-02-2023, Çarşamba, 17:00
Etkinlik Bitiş / Event end Date 08-02-2023, Çarşamba, 18:00
Yer / Location Çevrimiçi

Etkinlik Arama