Kurumlarda Girişimcilik ile Değer Yaratmak – Kurumlarda Girişimcilik Yönetimi ve Yöntemleri Raporu Ankara Tanıtım Etkinliği

İnovasyon yolculuğuna girişimciliğin yön verdiği bir dönemde, kurumsal girişimciliği başarı ile yürüten şirketlerin inovasyonu çalışır hale getirmesi ve rekabet gücünü artırması daha kolay olmaktadır.

Türkiye’deki kurumların girişimcilik çalışmalarına katkı verilmesi amacıyla Deloitte iş birliğinde TÜSİAD Kurumlarda Girişimcilik Çalışma Grubu tarafından hazırlanan “Kurumlarda Girişimcilik ile Değer Yaratmak – Kurumlarda Girişimcilik Yönetimi ve Yöntemleri” raporunun ikinci tanıtım etkinliği 26 Nisan 2024 tarihinde 09.30 – 11.30 saatleri arasında TÜSİAD Ankara Temsilciliği’nde gerçekleştirilecektir.   
 
Kurumlarda girişimcilik faaliyetlerine yönelik öne çıkan model ve uygulama şekillerinin anlatıldığı raporda, Türkiye’de girişimcilik alanındaki çalışmaları ile örnek olmuş 10 farklı şirketin vakalarına da yer verilmiştir. 
 
Söz konusu etkinliği takvimlerinize kaydetmenizden ve davetimizi kurumunuzdaki yetkililerle paylaşmanızdan memnuniyet duyacağız.

Etkinlik Ayrıntıları

Etkinlik Tarihi / Event Date 26-04-2024, Cuma, 09:30
Etkinlik Bitiş / Event end Date 26-04-2024, Cuma, 11:30
Yer / Location TÜSİAD Ankara Temsilciliği
Bu Etkinlik için katılım süresi dolmuştur.